הירה הוסן

 

Hira Hosèn is here to catalyze the great shift of global Ascension on Earth. For a decade, Hira is an ordained zen nun, now an international meditation facilitator.

Hira Hosèn is an Ascension Catalyst, an Ascension worker, facilitating others through their Ascension to Oneness. Oneness is a state of experiencing life as one Universal being. This ascension work can happen in stages and it doesn't necessarily go straight to Oneness. For example, a person might want to go from a vibrational signature of insecurity and/or unworthiness, to a vibrational signature of optimism. 

Since 2011, Hira is giving Ascension workshops all over the world as a certified teacher of the School of Remembering©, since it's foundation in 2011 by Drunvalo Melchizedek, Sedona, USA. Hira believes that through the practice of methods taught in the 'Awakening the Illuminated Heart©' workshops, we have the opportunity to greatly deepen our path of awakening to our true nature.

כמו הרבה עובדי אור של זמננו תפקידה של הירה הוא לקדם את השינויים שעוברים על כדור הארץ ותודעה עולמית. ליבה מלא באהבה והיא פועלת על מנת לשתף את הידע והניסיון עם כל מי שמחפש את הדרך למודעות. זו מתנתה לאנושות.

הטכניקות שהיא מעבירה יעזרו לך להיות ברגע ולחיות מתוך הלב. נכלים שהיא מלמדת יסייעו לך להתחבר לאור והאהבה של כל הבריאה.

הירה הוסן היא נזירה בודהיסטית, שחיה מתרגלת ומלמדת מודעות דרך מדיטציה. היא חיה ומנהלת מקדש זן בודהיסטי הממוקם למרגלות ההרים בדרום צרפת. את המנזר היא מנהלת בשותפות עם בעלה לואיק וביחד הם מגדלים את ילדתם מהטמה.

משמעות השם הירה הוא ברק היהלום בסנסקריט, השם ניתן לה בהודו בזמן ריטריט בשנת 1998. בשנת 2004 קיבלה הסמכה להוראת בודהיזם. בשנת 2007 כשקיבלה הסמכה לנזירות זן בודהיזם בספרד, היא קיבלה את השם הוסן, משמעותו הוא מקור התכשיט.

הירה בוגרת האוניברסיטה הטכנולוגית של הינדהובן בהולנד שם קיבלה מאסטר במנהל עסקים בשנת 2004.

הירה מאמינה שדרך תרגול המתודות המלומדות בסדנת "התעוררות הלב המואר" המשתתפים מקבלים את ההזדמנות להעמיק את דרכם להתעוררות אל טבענו האמיתי. היא מוקירה ומתלהבת מהאפשרות שניתנה לה ללמד את הטכניקות שיעזרו לך להתעורר.

"זהו הלב אשר מכיל את ההוראות של החיים, וכאשר הלב שוב בשליטה על חייו של האדם, החיים מגיבים באושר וחוזקה"

- דרונבלו מלכיצדק

facebook_icon google_plus_icon twiter_icon